Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ("Politika"), kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerin ("Kişisel Bilgileri") "MatchEggs" mobil uygulama ("Mobil Uygulama" veya "Hizmet") ve ilgili ürün ve hizmetlerden herhangi biri (topluca "Hizmetler") toplanır, korunur ve kullanılır. Ayrıca, kullanımımızla ilgili olarak size sunulan seçenekleri de açıklar. Kişisel Bilgiler ve bu bilgilere nasıl erişebileceğiniz ve güncelleyebileceğiniz. Bu Politika bir siz ("Kullanıcı", "siz" veya "sizin") ile IT Works Hungary Kft arasındaki yasal olarak bağlayıcı sözleşme. ("IT Works Macaristan Kft.", "biz", "bize" veya "bizim"). Mobil Uygulama ve Hizmetlere erişerek ve bunları kullanarak, bu Politikanın şartlarını okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi onaylayın. Bu Politika, sahibi olmadığımız veya kontrol etmediğimiz şirketlerin uygulamaları veya istihdam etmediğimiz veya yönetmediğimiz bireyler.

Topladığımız veriler

Mobil Uygulamaya ve Hizmetlere kim olduğunuzu veya kim olduğunuzu söylemeden erişebilir ve kullanabilirsiniz. birinin sizi belirli, tanımlanabilir bir kişi olarak tanımlayabileceği herhangi bir bilgiyi ifşa etmek bireysel. Bu durumda, cihaz kimliğiniz tarifleri, yemek planlarını yedeklemek ve geri yüklemek için kullanılır. ve alışveriş listeleri. Ancak Mobil Uygulamadaki bazı özellikleri kullanmak isterseniz, belirli Kişisel Bilgileri sağlamanız istenebilir (örneğin, adınız ve e-posta adresiniz adres). Oluşturduğunuzda bize bilerek sağladığınız her türlü bilgiyi alır ve saklarız. Mobil Uygulamada hesap açmak, içerik yayınlamak, satın almak veya herhangi bir çevrimiçi formu doldurmak. Gerektiğinde, bu bilgiler aşağıdakileri içerebilir:

İletişim bilgileri: adınız, e-posta adresiniz ve tüm yazışmaların içeriği dahil seninle bizim aramızda.

Verilerinizi nasıl topluyoruz

Mobil Uygulamayı kullandığınızda, sunucularımız sizin cihaz gönderir. Bu veriler, cihazınızın IP adresi ve konumu gibi bilgileri içerebilir. cihaz kimliği, adı ve sürümü, işletim sistemi türü ve sürümü, dil tercihleri, Mobil Uygulamada aradığınız bilgiler, erişim saatleri ve tarihleri ​​ve diğer İstatistik.

Verilerinizi nasıl kullanıyoruz

Bize sağladığınız verileri aşağıdaki amaçlarla kullanabiliriz:

Size hizmetlerimizi sağlamak ve bunların bakımını yapmak Trendleri anlamak için veri analitiği gerçekleştirin Tercihlerinize uygun olacağını düşündüğümüz tarifler ve ürünler hakkında önerilerde bulunun Göndermek size haberler, özel teklifler ve pazarlama Hizmetlerimizi gözden geçirin ve iyileştirin yasal talepler Ürün ve hizmetleri iyileştirin Sorulara yanıt verin ve destek sunun

Otomatik olarak toplanan bilgiler yalnızca olası kötüye kullanım vakalarını belirlemek ve Mobil Uygulama ve Hizmetlerin kullanımına ilişkin istatistiksel bilgiler oluşturmak.

Bazı kullanım istatistikleri, üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarda saklanır. Bu istatistiksel bilgiler aksi takdirde sistemin herhangi bir kullanıcısını tanımlayacak şekilde toplanmaz. Uygulama tarafından kullanılan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarının gizlilik politikasına bağlantı:

Faturalandırma ve ödemeler

Ödeme gerektiren hizmetlerde kredi kartı veya başka bir ödeme hesabı talep ediyoruz. yalnızca ödemeleri işlemek için kullanılacak bilgiler. Satın alma işlemi verileriniz yalnızca satın alma işleminizi tamamlamak için gerekli olduğu sürece saklanır. bundan sonra tamamlandığında, satın alma işlemi bilgileriniz silinir. Tüm doğrudan ödeme ağ geçitleri uyumludur olan PCI Güvenlik Standartları Konseyi tarafından yönetilen en son güvenlik standartlarına Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi markaların ortak çabası. hassas ve özel veri alışverişi, SSL güvenli bir iletişim kanalı üzerinden gerçekleşir ve şifrelenir ve dijital imzalarla korunmaktadır ve Mobil Uygulama ve Hizmetler de kadar güvenli bir ortam yaratmak için PCI güvenlik açığı standartlarıyla uyumluluk Kullanıcılar için mümkündür. Ek güvenlik için kötü amaçlı yazılım taramaları düzenli olarak yapılır ve koruma.

Bilgilerin ifşası

İstenen Hizmetlere bağlı olarak veya herhangi bir işlemi tamamlamak veya herhangi bir talep ettiğiniz hizmet, bilgilerinizi rızanız ile güvendiğimiz kişilerle paylaşabiliriz. Bizimle çalışan üçüncü taraflar, yardımcı olması için güvendiğimiz diğer bağlı kuruluşlar ve yan kuruluşlar Size sunulan Mobil Uygulama ve Hizmetlerin işleyişi. Kişisel paylaşmıyoruz Bağlı olmayan üçüncü şahıslarla ilgili bilgiler. Bu hizmet sağlayıcıların kullanma yetkisi yoktur. veya bizim adımıza hizmetleri gerçekleştirmek veya bunlara uymak için gerekli olmadıkça bilgilerinizi ifşa etmeyin. yasal gereklilikler ile. Kişisel Bilgilerinizi bu amaçlarla yalnızca Gizlilik politikaları bizimkilerle tutarlı olan veya bizim tarafımıza uymayı kabul eden üçüncü şahıslar Kişisel Bilgilerle ilgili politikalar. Bu üçüncü taraflara Kişisel Yalnızca belirlenmiş işlevlerini yerine getirmek için ihtiyaç duydukları bilgiler ve biz Kişisel Bilgileri kendi pazarlamaları veya diğer amaçları için kullanma veya ifşa etme yetkisi amaçlar.

Topladığımız, kullandığımız veya aldığımız Kişisel Bilgileri, gerekmesi veya izin vermesi halinde ifşa edeceğiz. mahkeme celbine uymak gibi yasalar veya benzer yasal süreçler ve iyiliğe inandığımızda ifşanın haklarımızı korumak, güvenliğinizi veya başkalarının güvenliğini korumak için gerekli olduğuna inanmak başkaları, dolandırıcılığı araştırmak veya bir devlet talebine yanıt vermek.

Birleşme veya başka bir şirket tarafından satın alma gibi bir iş geçişinden geçmemiz durumunda şirket veya varlıklarının tamamının veya bir kısmının satışı, kullanıcı hesabınız ve Kişisel Bilgiler muhtemelen transfer edilen varlıklar arasında olacaktır.

Bilgilerin saklanması

Kişisel Bilgilerinizi, Şartlarımıza uymak için gereken süre boyunca saklayacağız ve kullanacağız. yasal yükümlülükler, anlaşmazlıkları çözmek ve daha uzun bir saklama süresi olmadıkça sözleşmelerimizi uygulamak yasalarca gerekli veya izin verilmişse. Aşağıdakilerden türetilen veya bunlarla birleştirilen herhangi bir toplu veri kullanabiliriz. Kişisel Bilgilerinizi güncelledikten veya sildikten sonra, ancak tanımlayacak şekilde değil kişisel olarak sen. Saklama süresi sona erdiğinde, Kişisel Bilgiler silinecektir. Bu nedenle, erişim hakkı, silme hakkı, düzeltme hakkı ve hak saklama süresinin sona ermesinden sonra veri taşınabilirliği uygulanamaz.

Bilgi aktarımı

Konumunuza bağlı olarak veri aktarımları, bilgilerinizin aktarılmasını ve saklanmasını içerebilir. kendi ülkenizden başka bir ülkede. Bilginin yasal dayanağı hakkında bilgi edinme hakkınız vardır. Avrupa Birliği dışındaki bir ülkeye veya yönetilen herhangi bir uluslararası kuruluşa yapılan transferler uluslararası kamu hukuku tarafından veya BM gibi iki veya daha fazla ülke tarafından kurulan ve bilgilerinizi korumak için tarafımızca alınan güvenlik önlemleri. Böyle bir transfer gerçekleşirse, Bu Politikanın ilgili bölümlerini kontrol ederek daha fazla bilgi edinebilir veya aşağıdaki adres aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. iletişim bölümünde verilen bilgiler.

Kullanıcıların hakları

Bizim tarafımızdan işlenen bilgilerinizle ilgili belirli hakları kullanabilirsiniz. özellikle, sen aşağıdakileri yapma hakkına sahipsiniz: (i) sahip olduğunuz onayları geri çekme hakkına sahipsiniz daha önce bilgilerinizin işlenmesine onay vermişseniz; (ii) hakkınız var İşleme yasal olarak gerçekleştirilirse bilgilerinizin işlenmesine itiraz rıza dışında; (iii) bilgilerin tarafımızca işlenip işlenmediğini öğrenme hakkınız vardır, işlemenin belirli yönleriyle ilgili açıklama elde edin ve bir kopyasını alın işlenen bilgiler; (iv) bilgilerinizin doğruluğunu doğrulama hakkına sahipsiniz. bilgi ve bunların güncellenmesini veya düzeltilmesini istemek; (v) hakkınız vardır, belirli koşullar altında durumlarda, bilgilerinizin işlenmesini kısıtlamak için, bu durumda, bilgilerinizi saklamak dışında herhangi bir amaçla işlemek; (vi) altında hakkınız var belirli durumlarda, Kişisel Bilgilerinizin bizden silinmesini sağlamak için; (vii) sen bilgilerinizi yapılandırılmış, yaygın olarak kullanılan ve makine tarafından okunabilir bir şekilde alma hakkına sahiptir. formatlamak ve teknik olarak mümkünse, başka bir kontrolöre herhangi bir işlem yapmadan ilettirmek. engel. Bu hüküm, bilgilerinizin otomatik olarak işlenmesi koşuluyla geçerlidir. anlamına gelir ve işlemenin sizin izninize, parçası olduğunuz bir sözleşmeye veya sözleşme öncesi yükümlülükleri hakkında.

İşlemeye itiraz etme hakkı

Kişisel Bilgilerin kamu yararı için işlendiği durumlarda, bize verilen yetki veya tarafımızca izlenen meşru menfaatlerin amaçları doğrultusunda, haklı çıkarmak için özel durumunuzla ilgili bir gerekçe sunarak bu tür işlemeye itiraz itiraz.

GDPR kapsamında veri koruma hakları

Avrupa Ekonomik Alanı'nda (AEA) ikamet ediyorsanız, belirli veri korumanız vardır hakları ve BT İşleri Macaristan Kft. düzeltmenize, değiştirmenize, silmenize veya Kişisel Bilgilerinizin kullanımını sınırlandırın. Hangi Kişisel Bilgilerden haberdar olmak istiyorsanız hakkınızda tutuyoruz ve sistemlerimizden kaldırılmasını istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. İçinde belirli durumlarda, aşağıdaki veri koruma haklarına sahipsiniz:

Kaliforniya gizlilik hakları

Bu Politikada açıklanan haklara ek olarak, Kişisel Kişisel, ailevi veya kişiler için ürün veya hizmet elde etmeye yönelik bilgiler (tüzükte tanımlandığı şekilde ev kullanımı, takvim yılında bir kez bizden bilgi talep etme ve alma hakkına sahiptir. varsa, diğer işletmelerle pazarlama amaçlı olarak paylaştığımız Kişisel Bilgiler hakkında. Eğer uygulanabilir, bu bilgiler Kişisel Bilgi kategorilerini ve adlarını içerecektir. ve bu tür kişisel bilgileri paylaştığımız işletmelerin adresleri takvim yılından hemen önceki (örneğin, cari yılda yapılan talepler önceki yıla ait bilgiler). Bu bilgileri almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu haklar nasıl kullanılır

Haklarınızı kullanmaya yönelik tüm talepler IT Works Macaristan Kft'ye yönlendirilebilir. iletişim bilgileri aracılığıyla bu belgede verilmiştir. Lütfen önce kimliğinizi doğrulamanızı isteyebileceğimizi unutmayın. bu tür taleplere cevap vermek. Talebiniz, bize izin veren yeterli bilgiyi sağlamalıdır. iddia ettiğiniz kişi olduğunuzu veya yetkili olduğunuzu doğrulayın böyle bir kişinin temsilcisi. Doğru şekilde yapmamıza izin vermek için yeterli ayrıntıyı eklemelisiniz isteği anlayın ve yanıtlayın. İsteğinize yanıt veremiyoruz veya size Kimliğinizi veya böyle bir talepte bulunma yetkinizi doğrulamadığımız sürece Kişisel Bilgiler ve Kişisel Bilgilerin sizinle ilgili olduğunu onaylayın.

Çocukların gizliliği

13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek Kişisel Bilgi toplamıyoruz. 13 yaşın altındaysanız, lütfen Cep Telefonu aracılığıyla herhangi bir Kişisel Bilgi göndermeyin. Uygulama ve Hizmetler. Ebeveynleri ve yasal vasileri, çocuklarının durumunu izlemeye teşvik ediyoruz. İnternet kullanımı ve çocuklarına asla internet hizmeti vermemeleri talimatını vererek bu Politikanın uygulanmasına yardımcı olmak için Mobil Uygulama ve Hizmetler aracılığıyla izinleri olmadan Kişisel Bilgiler. Eğer 13 yaşın altındaki bir çocuğun Kişisel Bilgiler sağladığına inanmak için nedeniniz varsa Mobil Uygulama ve Hizmetler aracılığıyla bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Ayrıca en az 16 yaşında olmalısınız Kişisel Bilgilerinizin ülkenizde işlenmesine rıza gösterecek yaşta (bazı ülkelerde ebeveyninizin veya vasinizin sizin adınıza yapmasına izin verebileceğimiz ülkeler).

E-posta pazarlaması

İstediğiniz zaman gönüllü olarak abone olabileceğiniz elektronik haber bültenleri sunuyoruz. Biz e-posta adresinizi gizli tutmayı taahhüt eder ve e-posta adresinizi ifşa etmez bilgi kullanımı ve işleme bölümünde izin verilenler veya bu tür e-postaları göndermek için bir üçüncü taraf sağlayıcı kullanma amaçları. sürdüreceğiz yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uygun olarak e-posta yoluyla gönderilen bilgiler.

CAN-SPAM Yasasına uygun olarak, bizden gönderilen tüm e-postalarda, e-postanın kime ait olduğu açıkça belirtilecektir. gönderen kişiyle nasıl iletişim kurulacağı konusunda net bilgi sağlar. durmayı seçebilirsin dahil olan abonelikten çıkma talimatlarını izleyerek bültenimizi veya pazarlama e-postalarımızı almak bu e-postalarda veya bizimle iletişime geçerek. Ancak, temel bilgileri almaya devam edeceksiniz. işlem e-postaları.

Diğer kaynaklara bağlantılar

Mobil Uygulama ve Hizmetler, sahip olunmayan veya sahip olunmayan diğer kaynaklara bağlantılar içerir. tarafımızdan kontrol edilmektedir. Lütfen bu tür gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı unutmayın. diğer kaynaklar veya üçüncü taraflar. Mobilden ayrılırken dikkatli olmanızı öneririz. Uygulama ve Hizmetler ve olabilecek her kaynağın gizlilik bildirimlerini okumak için Kişisel Bilgileri toplayın.

Bilgi güvenliği

Bilgisayar sunucularında sağladığınız bilgileri kontrollü, güvenli bir ortamda güvence altına alıyoruz, yetkisiz erişime, kullanıma veya ifşaya karşı korumalıdır. Makul bir yönetim sağlarız, yetkisiz erişime, kullanıma karşı koruma amacıyla teknik ve fiziksel güvenlik önlemleri, Kişisel Bilgilerin kontrolü ve gözetimi altında değiştirilmesi ve ifşa edilmesi. Ancak, hayır İnternet veya kablosuz ağ üzerinden veri aktarımı garanti edilebilir. Bu nedenle, biz yaparken Kişisel Bilgilerinizi korumaya çalışıyorsanız, (i) güvenlik ve İnternetin kontrolümüz dışında olan gizlilik sınırlamaları; (ii) güvenlik, bütünlük, Sizinle Mobil Uygulama arasında değiş tokuş edilen her türlü bilgi ve verinin gizliliği ve gizliliği ve Hizmetler garanti edilemez; ve (iii) bu tür herhangi bir bilgi ve veri görüntülenebilir veya en iyi çabalara rağmen üçüncü bir şahıs tarafından transit olarak kurcalandı.

Veri ihlali

Mobil Uygulama ve Hizmetlerin güvenliğinin ihlal edildiğinin farkına varmamız halinde güvenliği ihlal edilmiş veya kullanıcıların Kişisel Bilgileri, ilgisiz üçüncü taraflara bir güvenlik saldırıları veya dolandırıcılık dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere harici faaliyetlerin sonucu, dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere makul ölçüde uygun önlemleri alma hakkını saklı tutar: soruşturma ve raporlamanın yanı sıra kolluk kuvvetlerine bildirim ve işbirliği yetkililer. Bir veri ihlali durumunda, etkilenenleri bilgilendirmek için makul çabayı göstereceğiz. sonucu olarak kullanıcıya makul bir zarar verme riski olduğuna inanıyorsak, bireyler ihlali veya bildirimin yasa tarafından aksi belirtilmesi durumunda. Bunu yaptığımızda size bir e-posta göndereceğiz.

Değişiklikler ve düzeltmeler

Bu Politikayı veya Mobil Uygulama ile ilgili şartlarını değiştirme hakkını saklı tutarız ve Hizmetler, zaman zaman kendi takdirimize bağlı olarak ve herhangi bir önemli değişiklik hakkında sizi bilgilendirecektir. Kişisel Bilgileri işleme şeklimiz. Bunu yaptığımızda, sizi bilgilendirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca, iletişim kurmak gibi kendi takdirimize bağlı olarak size başka şekillerde de bildirimde bulunabiliriz. verdiğiniz bilgiler. Bu Politikanın güncellenmiş herhangi bir versiyonu derhal yürürlüğe girecektir. aksi belirtilmedikçe revize edilmiş Politikanın yayınlanması üzerine. kullanmaya devam etmeniz Revize edilen Politikanın (veya benzeri diğer o sırada belirtilen eylem), bu değişikliklere onayınızı teşkil edecektir. Ancak, olmayacağız, rızanız olmadan, Kişisel Bilgilerinizi maddi olarak olduğundan farklı bir şekilde kullanın. Kişisel Bilgilerinizin toplandığı sırada belirtilmişti.

Bu politikanın kabulü

Bu Politikayı okuduğunuzu ve tüm hüküm ve koşullarını kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz. Tarafından Mobil Uygulama ve Hizmetlere erişerek ve bunları kullanarak bu Politikaya bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu Politikanın şartlarına uymayı kabul etmiyorsunuz, erişme veya kullanma yetkiniz yok Mobil Uygulama ve Hizmetler.

Bize ulaşın

Bu Politika hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmek isterseniz veya bizimle iletişime geçmek isterseniz bireysel haklar ve Kişisel Bilgilerinizle ilgili herhangi bir konuda, gönderebilirsiniz. info@itworkshungary.com adresine bir e-posta.

Bu belge en son 2021-09-24 tarihinde güncellenmiştir